A.T. Fornax, s.r.o.

Profil společnosti

Společnost A.T. Fornax, s.r.o. byla založena v roce 1995 za účelem dovozu gastronomického zařízení. Od té doby se

vyprofilovala ve významného zástupce kvalitních gastronomických technologií předních evropských výrobců z Francie, Itálie, Velké Británie, Dánska, Španělska, Holandska a Polska, který je schopen zajistit nejen prodej zařízení těchto výrobců, ale i zajistit prodejní, technickou a servisní podporu dodávaných zařízení.

Na českém trhu zastupujeme renomované evropské značky

Astoria/MCE, Ambassade, Bravilor Bonamat, CAMBRO, CB Italy, Ecovac, Fiorenzato, Frucosol, Lacanche, Lincat, Lozamet, Omniwash, Paderno, Panasonic, Piron, Promek, Robot Coupe, Rocam, Roller Grill, Santos, Sigma, Simag, Sirman, Varimixer Bear a Zumoval.

Námi nabízené portfolio zařízení je určené pro široké použití v různých gastronomických provozech (restaurace, hotely, školní jídelny, kavárny, bistra a provozy rychlého občerstvení, nemocnice a další provozy společného stravování). Široká nabídka umožňuje výběr zařízení dle požadovaného zatížení, výkonu a provedení tak, aby maximálně vyhovovalo charakteru provozu a obsluze.

Dlouholetá zahraniční spolupráce s výrobci a budování úzkých obchodních vztahů nám umožňuje - kvalitně a efektivně reprezentovat zastupované značky na českém trhu,

  • zajišťovat maximální podporu zákazníkovi při výběru vhodného zařízení,
  • zajišťovat technickou a servisní podporu při opravách, instalaci větších celků a zařízení vyžadujících odbornou instalaci,
  • kvalifikovaně seznámit obsluhu s jejich používáním a běžnou údržbou.

Samozřejmostí je poskytování nejen záručního servisu dodávaných značek, ale i pozáručního servisu dodávaných i dalších zařízení.

Naší výhodou je, že díky servisní historii se snažíme opravit modely staršího data výroby, popř. i modely, které již nejsou ve výrobním programu výrobců.