Kuchyňský mixér SANTOS N37

Publikováno 16. 6. 2015

Kuchyňský mixér N37

Nový kuchyňský mixér je silný, bezpečný, snadno ovladatelný a snadno se čistí, zajišťuje perfektní mixování pro všechny kuchaře!

Santos, francouzský výrobce elektrických zařízení, uvádí na trh novou verzi kuchyňského mixéru N37 ve zcela novém design a provedení. Mixér je určen pro restaurace, nemocnice, hotely a cukrárny. Kuchyňský mixer N37 je ideální zařízení pro mixování, zkapalňování a drcení všech druhů teplých a studených jídel, jako jsou gaspachos, polévky, pyré a krémy…

Nový tichý, výkonný a spolehlivý motor kuchyňského mixéru N37, je vybaven čepelí s vysokou odolností, která může rozsekat tvrdé ingredience, jako jsou kostky ledu a kostra humra, pro lepší kvalitu mixování. Variabilní rychlost (až 15 000 rpm) vytváří vír, který může mixovat všechny druhy přísad, kapalné nebo pevné. Nový mixér N37 má rovněž pulsní funkci (18 000 rpm) pro optimální výsledek.

Exkluzivní patentovaný santosafe®  - uzamykací systém pro nádobu a víko umožňuje manuální použití a chrání uživatele: motor se zastaví při otevření uzamykacího systému. Kuchyňský mixer je standardně dodáván s nádobou v nerezu nebo průhlednou nádobu (2 nebo 4 litry). Kromě toho je nové víko (Ø 46 mm) je odnímatelné pro bezpečné přidávání přísad při mixování.

Nový kuchyňský mixér N37 se snadno čistí – všechny části jsou rozebíratelné (nádoba, nože, kryt), mohou být myté v myčce.